Warning: getimagesize(http://fotograss.pl/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=99217&g2_serialNumber=20) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/fotogras/domains/fotograss.pl/public_html/indexmain.php on line 334

fotografia ślubna

ciąża, dzieci, rodzina

Gdańsk przedwojenny

kultura foto

co w trawie pstryka...


 

Nie jestem poetką, ale fotografem i dlatego nie będę pisaś ckliwych poematów na temat fotografii ślubnej. Zamiast tego wolę robić zdjęcia. To wychodzi mi zdecydowanie lepiej ;) Fotografia ślubna pełna emocji - to jest to co lubię. Uchwycenie wzruszeń na zdjęciach nie jest łatwe, ale daje dużo satysfakcji i mnie , i Wam.

Szukasz fotografa na ślub i wesele? Chcesz mieć profesjonalne zdjecia? Lubisz zdjecia naturalne, spontaniczne; zdjecia z klimatem? Podobają Ci się fotografie ślubne na których widać emocje? Nie lubisz sztywnego pozowania? Dobrze trafiłeś :)

Zapraszam do mojej galerii zdjęć – fotografia ślubna dla wymagających - profesjonalna fotografia reporterska i artystyczna zarazem – fotografia ślubna której nie będziesz się wstydził - fotografia w kobiecym wydaniu – moja fotografia ślubna.

 

    Małgorzata Taraszkiewicz  

fotograf