Warning: getimagesize(http://fotograss.pl/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=66762&g2_serialNumber=55) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/fotogras/domains/fotograss.pl/public_html/indexmain.php on line 334

plener

przygotowania

ślub

wesele


 

Nie jestem poetką, ale fotografem i dlatego nie będę pisaś ckliwych poematów na temat fotografii ślubnej. Zamiast  tego wolę robić zdjęcia. To wychodzi mi zdecydowanie lepiej ;) Fotografia ślubna pełna emocji - to jest to co lubię. Uchwycenie wzruszeń na zdjęciach nie jest łatwe, ale daje dużo satysfakcji i mnie , i Wam.

Szukasz fotografa na ślub i wesele? Chcesz mieć profesjonalne zdjecia? Lubisz zdjecia naturalne, spontaniczne; zdjecia z klimatem? Podobają Ci się fotografie ślubne na których widać emocje? Nie lubisz sztywnego pozowania? Dobrze trafiłeś :)

Zapraszam do mojej galerii zdjęć – fotografia ślubna dla wymagających - profesjonalna fotografia reporterska i artystyczna zarazem – fotografia ślubna której nie będziesz się wstydził - fotografia w kobiecym wydaniu – moja fotografia ślubna.

Na mojej autorskiej stronie poswięconej fotografii ślubnej znajdziesz zdjęcia z przygotowań Panny Młodej i Pana Młodego; zdjęcia ślubne z koscioła , lub urzędu ; zdjecia z wesela i zdjęcia plenerowe. Wykonuję też zdjęcia na wieczorach panieńskich i sesjach narzeczeńskich.

Jako fotograf ślubny pracuję głównie w obszarach: Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, Słupsk, Malbork, woj.pomorskie, woj.kujawsko-pomorskie, Olsztyn, Morąg, Ostróda, woj.warmińsko-mazurskie. Jeśli trzeba dojadę w każde inne mijsce Polski i nie tylko.

Małgorzata Taraszkiewicz – fotografia ślubna Gdańsk, zdjecia ślubne Olsztyn